2018 - 2019 

 

U10 Takımımız / İstanbul Şampiyonu, Marmara Ligi Şampiyonu​​​

U12 Takımımız / A Kategori İstanbul 9.su Marmara Ligi Şampiyonu

U13 Takımımız / A Takımımız İstanbul Final Grubu, Marmara Ligi Şampiyonu

U13 B Takımımız / Marmara Ligi 2.si

U14 Takımımız / İstanbul 5.si, Marmara Ligi Şampiyonu

U16 Takımımız / B Kategori Klasman Grubu İstanbul 3.sü, Marmara Ligi Şampiyonu

U18 Takımımız / B Kategori İstanbul 3.sü, Marmara Ligi Şampiyonu

2017 - 2018

U11 Takımımız / AA Ligi İstanbul 7.si
U11 Takımımız / OSB Cup Finalisti
U12 Takımımız / AA Ligi İstanbul 9.su
U12 Takımımız / OSB Cup Şampiyonu
U12 Takımımız / Kırklareli Babaeski Turnuvası Şampiyonu
U13 Takımımız / AA Ligi İstanbul Klasman 3.sü
U13 Takımımız / Akademi Lig İstanbul Şampiyonu
U13 Takımımız / Kırklareli Babaeski Turnuvası Şampiyonu
U15 Takımımız / A Ligi Çeyrek Finalist
U16 Takımımız / A+ Ligi Çeyrek Finalist
U16 Takımımız / Akademi Lig İstanbul 2.si
U18 Takımımız / A+ Ligi Final Grubu 1.si
2016 - 2017 
Genç B Erkek Basketbol Grup 1.si  Çeyrek Finalist
Yıldız A Erkek Basketbol Grup 1.si Çeyrek Finalist
Küçük Erkek Basketbol  Grup 2.si
U 12 Erkek Basketbol Grup 1.si Çeyrek Finalist
U 11 Erkek Basketbol Grup 1.si İstanbul 4.sü
(U 11 Takımımız 2017 – 2018 Sezonunda AA Liginde Oynamaya Hak Kazanmıştır)
Yıldız Kız Voleybol Takımımız Grup 1.si ,İstanbul Yarı Finalisti
U 11 Erkek Basket UAL ve ADA CUP Ligi Şampiyonu
U 12 ADA CUP şampiyonu
U 13 ADA CUP şampiyonu

2015 - 2016

Genç Erkek Süper Lig Klasman Grubu 1.cisi
Yıldız Erkek Grup 1.cisi, Çeyrek Finalist
Küçük Erkek Grup 1.cisi, Çeyrek Finalist
Mini Minik Erkek UAL Ligi Şampiyonu
Minik Voleybol Kız Takımı Çeyrek Finalist
A Erkek Basketbol Takımımız İstanbul 2.si

2014 - 2015

Genç A Erkekler Seri B 2.liği (Süper Lige Yükseldi)
Genç B Erkekler Seri C Çeyrek Final
Yıldız A (1999)  Erkekler Seri C Çeyrek Final
Yıldız B (2000) Erkekler Seri C Çeyrek Final

 

2013 - 2014

Genç erkekler C kategori İstanbul 3.cüsü
Yıldız erkekler C kategori grup 2.cisi
Küçük erkekler C kategori grup 1.cisi

2012 - 2013

Genç erkekler C kategori İstanbul 3.cüsü
Yıldız erkekler C kategori İstanbil Şampiyonu
Küçük erkekler C kategori grup 1.cisi , Asya 3.cüsü

 

2011 - 2012

Genç erkekler C kategori grup 1.cisi​​

Yıldız erkekler C kategori grup 1.cisi
Küçük erkekler C kategori grup 1.cisi
Küçük kız B kategori çeyrek finalisti
Yıldız kız voleybol B kategori İstanbul çeyrek finalisti

 

2010 - 2011

Küçük kız voleybol B kategori klasman grubu 1.cisi​
Küçük erkekler C kategori 1.cisi
2009 - 2010 
Büyük erkekler İstanbul 2.cisi
Büyük bayanlar 2.lig Türkiye yarı finalisti

2004 - 2005​

Büyük erkekler İstanbul 2.cisi
Büyük bayanlar İstanbul Şampiyonu
2003 - 2004

Büyük bayanlar İstanbul Şampiyonu

2002 - 2003 

Büyük bayanlar İstanbul Şampiyonu

2001 - 2002​

Yıldız erkekler B kategori İstanbul Şampiyonu

BAŞARILARIMIZ